Виконаємо монтаж касетної стелі Армстронг за Вашим завданням в мобільному додатку для дому чи бізнес – приміщення. Роботи з Domer якісно, в строк та з гарантією.

Виконаємо монтаж касетної стелі Армстронг за Вашим завданням в мобільному додатку для дому чи бізнес – приміщення. Роботи з Domer якісно, в строк та з гарантією.

Довідкова вартість * - 375 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере профіль і виконає монтаж касетної стелі.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж касетної стелі Армстронг
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Підвісні панелі Армстронг – відмінний варіант для оздоблення стелі. Найчастіше монтаж стелі Армстронг виконують у громадських установах, офісах, кафе, комерційних чи виробничих приміщеннях. Крім цього, панелі Армстронг добре вписуються в інтер'єр квартир. Під такою підвісною стелею можна успішно заховати комунікації та інженерні мережі. Монтаж підвісної стелі ділиться на два етапи: монтаж рейок – конструкції, на якій тримається стеля та самих панелей.

Обирають стелю Армстронг через її екологічність, легкість монтажу конструкції. Крім цього, з її установкою відпадає необхідність оздоблення стелі – за підвісною конструкцією стелю просто не буде видно. Важливо врахувати, що для правильного монтажу необхідно провести точні виміри та підготовчі роботи. Без цього міцність та якість конструкції стелі може опинитися під загрозою.

Дізнайтеся вартість монтажу стелі Армстронг в мобільному додатку Domer всього за пару кліків.

Чекаємо на Ваші завдання! Насолоджуйтесь комфортом у Вашому домі – всі технічні питання залиште нам.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам