Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Підключення led-стрічки найкраще доручити спеціалісту Domer. Так Ви будете впевнені, що світлодіодна стрічка прослужить тривалий термін без збоїв та несправностей.

Підключення led-стрічки найкраще доручити спеціалісту Domer. Так Ви будете впевнені, що світлодіодна стрічка прослужить тривалий термін без збоїв та несправностей.

Довідкова вартість * - 170 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer зробить розмітку на місці установки, налаштує регулювання кольору і світла, закріпить стрічку на двосторонній скотч і підключить її до електромережі.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж LED (світлодіодної) стрічки на скотч
1 пог. м
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

LED-освітлення – найекологічніший, найбільш економічний і найменш енерговитратний спосіб освітлення будь-якого приміщення.

Білий, рожевий, зелений, синій – LED – лампи та стрічки можуть мати величезну кількість кольорів та режимів роботи. Гнучка світлодіодна стрічка використовується для декоративного інтер'єрного освітлення. Ви можете побачити її у кафе, ресторанах, магазинах або навіть невеликих кав'ярнях. І це не всі сфери застосування, для яких підсвічування за допомогою світлодіодної стрічки є оптимальним рішенням.

Монтаж світлодіодної стрічки варто розпочати з придбання самої стрічки та компонентів в залежно від потреб. Стандартний набір одноколірної стрічки – сама стрічка та блок живлення. Його потрібно підбирати залежно від запланованого на стрічку навантаження.

Якщо стрічка різнокольорова – крім блока живлення знадобиться контролер і, опціонально, підсилювач. Закріпити LED-стрічку можна двома способами:

  • двостороннім скотчем;
  • монтувати стрічку в спеціальний короб, що кріпиться шурупами.

Спосіб кріплення залежить від характеристик стрічки та рекомендацій виробника, тому для якісного виконання монтажних робіт рекомендуємо викликати Domer.

Створюйте завдання, дізнавайтеся вартість монтажу LED-стрічки та очікуйте на майстра.

0
0
0
Неверный ввод