Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Втомилися чекати візиту комунальних служб для встановлення лічильника місяцями? Замовте монтаж лічильника води в Domer. Не забувайте – пломбування все одно обов'язкове!

Втомилися чекати візиту комунальних служб для встановлення лічильника місяцями? Замовте монтаж лічильника води в Domer. Не забувайте – пломбування все одно обов'язкове!

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає встановлення лічильника води. На деякий час необхідно буде перекрити водопостачання стояка.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж лічильника води
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Лічильник – прилад, який веде облік води, що надходить будь-яке приміщення незалежно від форми власності. Показники лічильника передаються відповідній комунальній компанії, яка виставляє рахунок за воду, використану споживачем.

Монтаж лічильника – процедура, яка може виконуватись майстрами Domer. Це значно скоротить час Вашого очікування спеціаліста комунальної служби, тому замовити майстра для монтажу лічильника Ви можете у нашому мобільному додатку.

Як виконується монтаж лічильника?

Насамперед приміщення відключають від водопостачання. Необов'язково перекривати воду на весь будинок чи стояк у багатоквартирному будинку – важливо, щоб вода не надходила до приміщення, де плануються роботи. Зазвичай, якщо лічильник не змонтовано при здачі житла, забудовник залишає перехідник на трубі в місці встановлення лічильника. На його місце і монтують пристрій обліку води. Зазвичай, ця процедура не займає багато часу.

Дізнатися вартість монтажу водолічильника Ви можете лише за кілька кліків у додатку Domer. Безпосередньо після монтажу необхідно викликати відповідну комунальну службу, яка пломбує лічильник, підтверджуючи його справність. Ця процедура необхідна для проведення 1 раз на 4 роки. Тому для економії свого часу та нервів рекомендуємо викликати майстра-сантехніка нашої компанії.

0
0
0
Неверный ввод