Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

При відкритті двері б'ються об стіну? Навіщо псувати оздоблення стін – замовляйте монтаж обмежувача дверей. Чекаємо Ваших завдань в мобільному додатку Domer!

При відкритті двері б'ються об стіну? Навіщо псувати оздоблення стін – замовляйте монтаж обмежувача дверей. Чекаємо Ваших завдань в мобільному додатку Domer!

Довідкова вартість * - 280 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає встановлення обмежувача.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж обмежувача
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Як часто ви стикаєтеся з ситуацією, коли двері при відкритті або закритті б'ються в стіну, плінтус, шафу або дзеркало? Впевнені – часто.

Виною тому відсутність дверного обмежувача. Його встановлення значно полегшить життя Вам, збереже цілісність дверей, меблів та стін навколо них.

Типи дверних обмежувачів бувають різними.

  1. Дверні обмежувачі, вмонтовані в підлогу – один із найпоширеніших видів, та не найзручніший. Такий тип підійде для великих квартир, загальних чи комерційних приміщень.
  2. Настінні обмежувачі – монтуються на стіну або в саму стіну біля встановлених дверей.
  3. Дверні стопори. Один із видів обмежувачів – зазвичай, це невеликий важкий мішечок з піском або іншим наповнювачем, стилізований під інтер'єр приміщення.

Який вид обмежувача обрати – залежить від Ваших особистих уподобань та смаків.

Обирайте обмежувач, залишайте завдання у нашому мобільному додатку, дізнавайтеся вартість монтажу дверного обмежувача та чекайте спеціаліста Domer.

Викликайте майстра для дрібних ремонтних робіт лише за кілька кліків.

0
0
0
Неверный ввод