Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замовте монтаж обшивки стін ГКЛ в додатку Domer. Якщо необхідно – після монтажу проведемо оздоблювальні роботи ГКЛ для завершення оформлення приміщення.

Замовте монтаж обшивки стін ГКЛ в додатку Domer. Якщо необхідно – після монтажу проведемо оздоблювальні роботи ГКЛ для завершення оформлення приміщення.

Довідкова вартість * - 240 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує профіль, поріже ГКЛ і закріпить його на стіні.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж ГКЛ на стіну
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Гіпсокартонний лист (ГКЛ) – полотно, що складається з гіпсу, армованого целюлозним полотном – картоном. Монтаж гіпсокартону – один з найшвидших і найдешевших способів вирівнювання поверхні стін та стелі в приміщенні.

Крім цього, він відрізняється вологостійкістю, стійкий до високих температур та вогню. Гіпсокартон – екологічний матеріал, який може використовуватися як у приміщеннях з підвищеною вологістю (туалеті, ванній кімнаті), так і для оздоблення стін та стелі у приміщеннях з ризиком загорянь (на кухні в безпосередній близькості від плити та великої кількості електроприладів).

ГКЛ використовують не тільки для вирівнювання стін, а й для надання стінам незвичайної форми, якої неможливо досягти за допомогою іншого оздоблення.

Монтаж листів гіпсокартону виконується на заздалегідь підготовлену конструкцію – металеві або дерев'яні рейки, які будуть служити опорою ГКЛ, каркасом конструкції.

Дізнайтесь вартість монтажу ГКЛ всього за кілька кліків – залишайте завдання в мобільному додатку Domer.

0
0
0
Неверный ввод