Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замовляйте монтаж підвіконня в Domer. Виконаємо необхідні заміри, встановлення підвіконня з різних матеріалів на Ваш смак. Чекаємо на Ваші завдання в Domer.

Замовляйте монтаж підвіконня в Domer. Виконаємо необхідні заміри, встановлення підвіконня з різних матеріалів на Ваш смак. Чекаємо на Ваші завдання в Domer.

Довідкова вартість * - 395 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає монтаж підвіконня на непідготовлену поверхню без облаштованих укосів. Монтаж проводиться за допомогою монтажного клею та піни.

Роботи займуть близько 1-2 годин.

Майстер зможе прибути на об’єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Штроблення стіни (бетон)
1 пог. м
Порізка підвіконня (з розміткою)
1 пог. м
Монтаж підвіконня
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Встановлення підвіконня – один із фінальних етапів монтажу конструкції вікна. Найчастіше підвіконня монтують ті ж майстри, які встановлювали вікна. Але якщо ремонт затягується – вікна можуть залишитися без підвіконня протягом невизначеного часу. Тоді для монтажу підвіконь доведеться викликати майстра, адже зробити це самостійно без належних інструментів та матеріалів дуже важко.

Якщо вікно вже змонтовано, а обмежуватись вибором пластикового підвіконня стандартних розмірів Ви не хочете – оберіть потрібне підвіконня.

Вони відрізняються як матеріалами (ПВХ – підвіконня, дерев'яні або навіть з каменю), так і розмірами (від 15 до 50 сантиметрів). Відмінною заміною підвіконня також може бути й стільниця, яка може виконувати роль звичайного обіднього столу.

Варто врахувати й розташування опалення у приміщенні. Підвіконня не повинно перекривати батарею більше ніж на половину її товщини. Якщо ви встановлюєте широке підвіконня, що повністю перекриває батарею, в нього потрібно врізати решітки вентиляції для подачі теплого повітря в зону вікна.

Дізнатися вартість встановлення підвіконня Ви можете у мобільному додатку Domer. Будь-які роботи з обслуговування вікон якісно та з гарантією.

0
0
0
Неверный ввод