Вікна встановленні, укоси облаштовані – час встановити підвіконня. Виконаємо монтаж в облаштовані укоси за Вашим завданням в мобільному додатку Domer.

Вікна встановленні, укоси облаштовані – час встановити підвіконня. Виконаємо монтаж в облаштовані укоси за Вашим завданням в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 765 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає монтаж підвіконня на завчасно підготовлену поверхню з облаштованими укосами. Монтаж проводиться за допомогою монтажного клею та піни.

Роботи займуть близько 1-2 годин.

Майстер зможе прибути на об’єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Штроблення стіни (бетон)
1 пог. м
Порізка підвіконня (з розміткою)
1 пог. м
Монтаж підвіконня в облаштовані укоси
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Встановлення підвіконня – один із фінальних етапів монтажу конструкції вікна. Для його монтажу обов'язково мають бути обладнані віконні укоси.

Укоси – найважливіша частина віконного отвору, оскільки вони допомагають забезпечити хорошу волого та теплоізоляцію приміщення.

Найчастіше підвіконня монтують ті ж майстри, які встановлювали вікна.

Але якщо ремонт затягується – вікна можуть залишитися без оздоблення, а, відповідно, без підвіконня, протягом невизначеного часу.

Тоді для обробки укосів та монтажу підвіконь доведеться викликати майстра, адже зробити це самостійно без належних інструментів та матеріалів вкрай важко.

Якщо вікно вже змонтовано, а обмежуватись вибором пластикового підвіконня стандартних розмірів Ви не хочете – оберіть потрібне підвіконня.

Вони відрізняються як матеріалами (ПВХ – підвіконня, дерев'яні або навіть з каменю), так і розмірами (від 15 до 50 сантиметрів). Відмінною заміною підвіконня також може бути й стільниця, яка виконає роль звичайного обіднього столу.

Варто врахувати та розташування опалення у приміщенні. Підвіконня не повинно перекривати акумуляторну батарею більше ніж на половину її товщини. Якщо ви встановлюєте широке підвіконня, що повністю перекриває батарею, в нього потрібно врізати решітки вентиляції для подачі теплого повітря в зону вікна.

Дізнатись вартість встановлення підвіконня в обладнані укоси Ви можете у мобільному додатку Domer. Будь-які віконні роботи якісно та з гарантією.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам