Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Нерівна стеля, а Ви затіяли ремонт? Монтаж підвісної стелі ГКЛ зменшить Ваші зусилля при оздоблювальних роботах. З ГКЛ стеля не потребує ґрунтування та фарбування.

Нерівна стеля, а Ви затіяли ремонт? Монтаж підвісної стелі ГКЛ зменшить Ваші зусилля при оздоблювальних роботах. З ГКЛ стеля не потребує ґрунтування та фарбування.

Довідкова вартість * - 400 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере профіль і виконає монтаж стелі з ГКЛ.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж ГКЛ на стелю
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Підвісна стеля із гіпсокартонних листів – відмінне рішення для приміщень з нерівною стелею. Це заощаджує зусилля та витрати на вирівнювання стелі, тинькування, ґрунтування.

Крім вирівнювання, на стелю із ГКЛ зручно встановлювати освітлення – світильники, софіти. Вони не навантажують конструкцію стелі та успішно маскуються, роблячи інтер'єр більш витонченим. Крім софітів в таку стелю вдало монтуються LED-стрічки.

Натяжна стеля і стеля з ГКЛ – не одне й те саме. Натяжна стеля – тонке рівне полотно. Стеля з гіпсокартону – надійна конструкція, якій можна надати будь-яку, навіть найхимернішу форму.

При встановленні підвісної стелі з ГКЛ спочатку монтується каркас. Він може бути як дерев'яним, і металевим. Це надає конструкції надійності та стійкості.

На каркас монтуються гіпсокартонні листи, які за бажанням можуть фарбуватися.

Дізнайтесь вартість монтажу підвісної стелі ГКЛ у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, вкажіть площу приміщення або викликайте майстра для замірювальних робіт.

0
0
0
Неверный ввод