Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Встановити пластикові двері Вам допоможе Domer. Вхідна група, душ, туалет чи балкон – не важливо. Замовляйте монтаж двері в нашому мобільному додатку.

Встановити пластикові двері Вам допоможе Domer. Вхідна група, душ, туалет чи балкон – не важливо. Замовляйте монтаж двері в нашому мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 800 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає монтаж пластикових дверей.

Роботи займуть близько 2 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж полотна пластикових дверей з коробкою
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Пластикові двері – чудова альтернатива або навіть заміна звичайним дерев'яним дверям.

Двері з ПВХ ми можемо зустріти щодня – на домашньому балконі, вході у під'їзд, магазин, офіс чи навіть банк. Це очевидний доказ надійності таких дверей.

З досвіду можемо виділити основні переваги ПВХ – дверей:

  1. Стійкість до будь-яких кліматичних змін. Пластикові двері будуть надійно служити як у зимову холоднечу, так і в літню спеку. Вони несприйнятливі до високої вологості або, навпаки, сухого повітря.
  2. Різноманітність конструкцій та кольорів. Сучасний ринок дозволяє обрати будь-яку конфігурацію ПВХ – дверей.
  3. Хороша теплоізоляція та звукоізоляція коштом додаткової прокладки та щільного стикування дверей з дверним коробом.

Монтаж пластикових дверей, аналогічно з дерев'яними або будь-якими іншими – трудомісткий процес, що потребує тривалих підготовчих робіт.

Не менш важливим є і вибір призначення дверей. Трапляється, що недобросовісні майстри виконують монтаж балконних дверей замість вхідних і навпаки. Хоча такі двері й можуть бути схожими – зламати балконні двері для зловмисників – справа кількох хвилин. Будьте уважні та пильні – обирайте лише перевірених фахівців.

Викликати майстра Domer – найкраще рішення для Вашого житла чи комерційного приміщення.

Створіть завдання і Ви дізнаєтесь вартість монтажу пластикових дверей всього за кілька кліків. Наша диспетчерська служба проконсультує Вас з усіх питань, а майстри – якісно виконають усі дверні роботи.

0
0
0
Неверный ввод