Обирайте якісний монтаж плінтуса з Domer. Допоможемо з вибором, придбанням, доставкою та монтажем. Кілька кліків в мобільному додатку й Ви вже знаєте вартість робіт.

Обирайте якісний монтаж плінтуса з Domer. Допоможемо з вибором, придбанням, доставкою та монтажем. Кілька кліків в мобільному додатку й Ви вже знаєте вартість робіт.

Довідкова вартість * - 150 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає підрізування і встановлення плінтуса підлогового.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж плінтуса
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Плінтуси відрізняються величезною кількістю варіацій та матеріалів. Найпопулярніші з них – пластикові, дерев'яні та плінтуси з МДФ.

Плінтус виконує одразу кілька функцій. По-перше, закриває стик між підлоговим та настінним покриттям. По-друге – захищає стіни від механічного впливу та несе декоративне навантаження.

Монтаж дерев'яного плінтуса виконується за допомогою цвяхів, шурупів або дюбелів. Встановлення плінтуса МДФ в основному виконується на клей.

Дерев'яний плінтус та плінтус із МДФ несуть, швидше, візуальну принаду, тоді як пластиковий плінтус – універсальна та функціональна конструкція.

Монтаж пластикового плінтуса виконується на клей або шурупи. Звичайно, це залежить від матеріалу стіни, на яку планується монтаж. Важливою перевагою пластикового плінтуса є можливість провести кабелі або будь-які дроти всередині плінтуса. Таким чином, вони будуть приховані та можуть монтуватися по всьому приміщенню без шторблення стін.

Дізнатися вартість монтажу плінтуса Ви можете у мобільному додатку Domer, подавши завдання лише за кілька кліків. Будь-які оздоблювальні роботи від А до Я.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам

Поширені запитання