Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».
Основне, що Вам слід врахувати при проведенні монтажу посудомийної машини: Якщо Ви плануєте придбати вбудовану посудомийну машину, за габаритами вона повинна підходити під Ваші кухонні меблі. Слід звернути увагу, на якій висоті знаходиться вихід в каналіз

Основне, що Вам слід врахувати при проведенні монтажу посудомийної машини:

 1. Якщо Ви плануєте придбати вбудовану посудомийну машину, за габаритами вона повинна підходити під Ваші кухонні меблі.
 2. Слід звернути увагу, на якій висоті знаходиться вихід в каналізацію. Якщо висота більша за 1,5 метра, то помпа апарату буде працювати з підвищеним навантаженням і незабаром може вийти з ладу.
 3. Всі комунікації для посудомийної машини мають розташовуватися поруч з посудомийною машиною - так її підключення не перетвориться на квест, а ремонт чи заміна стануть не надто дискомфортним процесом.

Повернутися до послуги:

Коментарі

Напишіть коментар
Увійти за допомогою
Надіслати як гість
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
  Анна
  Чи можна викликати майстра для попередньої оцінки ситуації і отримати конкретні рекомендації, на які критерії потрібно звернути увагу?
  • Коментар буде опублікований після перевірки адміністратором.
   Domer Service
   @Анна Звісно, у нас наявна послуга попереднього огляду, під час якого наш майстер зможе на місці проконсультувати Вас щодо встановлення посудомийної машини, дати всі необхідні рекомендації та провести заміри. 
0
0
0