Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Придбали пральну машину, та не знаєте, як її під'єднати? Замовляйте підключення пральної машини в мобільному додатку Domer. Завжди якісні роботи з гарантією.

Придбали пральну машину, та не знаєте, як її під'єднати? Замовляйте підключення пральної машини в мобільному додатку Domer. Завжди якісні роботи з гарантією.

Довідкова вартість * - 730 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує транспортні болти, встановить пральну машину й підключить її до водопостачання, каналізації та до електромережі.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж транспортних болтів пральної машини
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
1 шт.
Монтаж каналізаційної гофри
1 пог. м
Монтаж пральної машини
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Рідко в якій квартирі можна зустріти відсутність пральної машинки, хоча за кордоном це досить часте явище.

Більшість людей, плануючи ремонт у ванній кімнаті, завжди виділяють місце, де буде виконано монтаж пральної машинки. Чудово, коли місця для її розміщення достатньо. Але в старих будинках з незручним плануванням не всі ванні кімнати розраховані на встановлення машинки, а тому часто доводиться хитрувати. Багато хто обирає встановити пральну машинку на кухні, вбудовує її в меблі, під умивальником у ванній кімнаті, монтує плоску раковину і сифон над машинкою.

Тому вибір місця монтажу пральної машинки залежить тільки від Вашої фантазії. Для встановлення пральної машинки потрібен вивід відповідних комунікацій – подачі холодної води та зливу каналізації. Обов'язковим є виведення електрики – монтаж розетки для пральної машини.

Багато хто нехтує важливим фактором – рівним встановленням машинки. Вона повинна стояти під прямим кутом відносно підлоги, на нижню частину машинки необхідно встановити прогумовані ніжки для усунення вібрацій під час її роботи.

Дізнайтесь вартість монтажу пральної машинки в мобільному додатку Domer за кілька кліків.

Обирайте пральну машинку – питання встановлення та технічного обслуговування залиште нам.

0
0
0
Неверный ввод