Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Монтаж ПЗВ майстром Domer збереже роботу електроприладів у Вас вдома чи в бізнес-приміщенні. Автоматичне вимкнення електрики в разі замикання чи інших несправностей.

Монтаж ПЗВ майстром Domer збереже роботу електроприладів у Вас вдома чи в бізнес-приміщенні. Автоматичне вимкнення електрики в разі замикання чи інших несправностей.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить ПЗВ в електрощит та підключить його до розподільної мережі. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж ПЗВ
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Багато хто чув про ПЗВ, але мало хто знає, що це. ПЗВ – пристрій захисного відключення. Він потрібен для автоматичного переривання ланцюга при перевищенні струму. ПЗВ захищає людей від ураження електрикою у випадках, коли відбулося порушення ізоляції, при випадкових дотиках до неізольованих частин різного виду електричного обладнання.

Найнебезпечнішим місцем для удару струмом є кухня та ванна, де встановлено велику кількість електроприладів та є контакт із провідником струму – водою.

Якщо автоматичний вимикач (автомат) повинен захищати електричну проводку, то ПЗВ служить на варті безпеки людей і запобігає виникненню пожежі, що трапляються через коротке замикання та несправну ізоляцію. Пристрій забезпечує відключення напруги при витоку струму на землю і нівелює ризик удару струмом людини.

Монтаж ПЗВ зазвичай виконується біля автоматів на вході до приміщення. Таке його розташування найбільш вдале, адже тоді всі електричні прилади будуть знаходитися в одному місці й до них буде забезпечено зручний доступ.

Ціна монтажу ПЗВ доступна в нашому мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть, які роботи потрібно виконати та очікуйте на майстра. Убезпечте себе та своє житло.

0
0
0
Неверный ввод