Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Вода набула білого кольору, а в трубах чутно набридливий гул? Рекомендуємо встановити редуктор тиску. Він розв'яже ці проблеми та нормалізує роботу сантехніки.

Вода набула білого кольору, а в трубах чутно набридливий гул? Рекомендуємо встановити редуктор тиску. Він розв'яже ці проблеми та нормалізує роботу сантехніки.

Довідкова вартість * - 300 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає встановлення редуктора тиску. На деякий час необхідно буде перекрити водопостачання.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж редуктора тиску води
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Редуктор тиску води – пристрій, що стабілізує тиск води, яка надходить на побутову техніку або у трубопровід. Монтаж редуктора виконується на трубопроводі перед сантехнічним приладом – бойлером, посудомийною чи пральною машинкою. Перепади тиску води негативно впливають на побутові пристрої та труби. Редуктор необхідний для правильної та тривалої роботи побутового приладу.

Регулятор тиску невеликий за розміром, має непроникний корпус із металу, отвори входу та виходу води з різьбленням, інколи – з манометром.

Встановлення редуктора тиску води поділяється на такі етапи:

Підготовка, виміри. Необхідно виділити відрізок труби, на який планується монтаж пристрою. До редуктора необхідний зручний доступ для швидкої заміни приладу в разі необхідності.

Потрібно перекрити воду на приміщення, де планується монтаж редуктора. Зробити це можна за допомогою запірних вентилів, що перекривають подачу води на приміщення. Оскільки редуктор здебільшого встановлюється на трубу холодного водопостачання – достатньо перекрити лише її.

Оберіть пристрій. Вони відрізняються конструкцією та розмірами, з манометром і без, з гвинтом для регулювання тиску води та без. Вибирайте прилад, орієнтуючись на власні цілі та уподобання.

Дізнатись вартість монтажу редуктора тиску води Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть його і чекайте на домашнього майстра.

0
0
0
Неверный ввод