Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Обирайте монтаж рейкової стелі, якщо стеля в приміщення нерівна. Так Вам не доведеться наносити кілограми штукатурки та ґрунтовки для його вирівнювання.

Обирайте монтаж рейкової стелі, якщо стеля в приміщення нерівна. Так Вам не доведеться наносити кілограми штукатурки та ґрунтовки для його вирівнювання.

Довідкова вартість * - 450 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує рейкову стелю.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж рейкової стелі Грильято
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Грильято – одна з сучасних підвісних конструкцій стелі. Такі стелі Ви можете зустріти в офісах, магазинах, ресторанах, торгових центрах та виробничих приміщеннях. Пояснюється це його якістю, практичністю та довговічністю. Під Грильято можна сховати інженерні мережі – вентиляцію, кабелі, а встановлювати таку стелю не складніше, ніж будь-яку навісна чи натяжну стелю.

Монтаж Грильято стелі виконується на заздалегідь підготовлений каркас із металевих рейок. Вони встановлюються по периметру приміщення та між листами підвісної стелі. Каркас утримує стелю, надає йому міцності.

Серйозна перевага стелі Грильято – оздоблення стелі перед монтажем конструкції не потрібно. Це заощадить час та зусилля на проведенні оздоблювальних робіт стелі.

Дізнатись вартість монтажу Грильято – стелі та спланувати роботи для комерційного приміщення Ви можете у мобільному додатку Domer. Створюйте завдання, відстежуйте історію виконаних робіт. Всі оздоблювальні роботи тепер завжди під рукою – в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод