Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Обирайте Domer, щоб встановити розетку в приміщенні. Якщо необхідно – придбаємо, доставимо та виконаємо монтаж розетки за завданням в нашому мобільному додатку.

Обирайте Domer, щоб встановити розетку в приміщенні. Якщо необхідно – придбаємо, доставимо та виконаємо монтаж розетки за завданням в нашому мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 170 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить та закріпить розетку на поверхні. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж розетки з підключенням
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Складно повірити, що раніше, ще 50 років тому, у приміщенні встановлювали лише 1-2 розетки. Пояснювалося це малим розповсюдженням електричних приладів серед населення. Добре, що часи змінилися і тепер ми можемо дозволити собі різноманітні електричні прилади на вибір. Та й обмежуватись 1-2 розетками нам більше не потрібно.

Монтаж розеток – один із перших етапів будь-яких ремонтних робіт. Звичайно, спочатку необхідно протягнути проводку до місця монтажу розетки. Для цього штроблять стіни або виконують монтаж зовнішньої проводки.

Визначтеся з кількістю розеток. Від цього залежить, скільки отворів для коробів розетки Вам необхідно вирізати в стіні. Якщо плануєте монтаж зовнішньої розетки, цей крок можете пропустити.

Оберіть потрібний тип розетки та підрозетника. Розетку можна ідеально списати в інтер'єр будь-якого приміщення, вдало комбінуючи кольори, форми та розміри.

Дізнайтеся вартість встановлення розетки в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Створіть завдання в додатку, вкажіть, які роботи необхідно виконати та очікуйте на домашнього майстра.

0
0
0
Неверный ввод