Дізнайтеся вартість встановлення рушникосушки в ванній у нашому мобільному додатку. Створіть завдання, дайте відповіді на уточнювальні питання й кошторис готовий.

Дізнайтеся вартість встановлення рушникосушки в ванній у нашому мобільному додатку. Створіть завдання, дайте відповіді на уточнювальні питання й кошторис готовий.

Довідкова вартість * - 810 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить рушникосушку й підключить її до водопостачання або до електромережі.

Роботи займуть близько 60-90 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в плитці (ДУ 16-25 мм)
4 шт.
Монтаж рушникосушки
1 шт.
Підключення до водопостачання
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Рушникосушка – річ, необхідна для установки в кожній ванній кімнаті. Разом з вентиляцією вона створює правильний мікроклімат у приміщенні – усуває зайву вологу, не дає з'являтися цвілі та грибку.

Рушникосушки бувають 3-х видів:

  • Сушки для рушників, що нагріваються від гарячої води, що надходить по трубах;
  • Рушникосушки, що працюють від централізованого опалення;
  • Електричні рушникосушка – прилад підключається в розетку і нагрівається як конвектор;

Комбіновані рушникосушки – можуть працювати як від гарячої води або опалення, так і від електрики в залежності від сезону. Рекомендація Domer – рушникосушки з комбінованим нагріванням. Пристрій працюватиме цілий рік і не залежатиме від вимкнення опалення або гарячої води. Оскільки пристрій встановлюють у ванній, де, в основному, змонтовано плитку, важливим є правильний монтаж, що не пошкодить оздоблення стін. Для цього використовують свердло для плитки, яке не пошкодить керамічне покриття і зробить отвори якраз для монтажу рушникосушки. Дізнайтесь вартість монтажу рушникосушки в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам