Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Набридли звичайні штори? Спробуйте повісити рулонні штори. Конструкція, перевірена роками. До того ж римські штори виглядають симпатично майже в будь-якому інтер'єрі.

Набридли звичайні штори? Спробуйте повісити рулонні штори. Конструкція, перевірена роками. До того ж римські штори виглядають симпатично майже в будь-якому інтер'єрі.

Довідкова вартість * - 300 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере штори і змонтує їх на вікно.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж і збірка рулонних штор
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Римські штори – ідеальний варіант для будь-якого приміщення. Вони підходять для кухні, вітальні, спальні. Монтаж рулонних штор відмінно застосовується і для громадських закладів – офісів, кафе, ресторанів. Вони створюють затишок, комфорт у приміщенні та дуже універсальні у своєму застосуванні. Простота догляду, зручне регулювання, вибір як матеріалу штор, так і кольорів, візерунків, забарвлення – одні з численних плюсів римських штор. Монтаж римських штор не здається складним процесом, проте якісно виконати його може лише фахівець із потрібним набором інструментів та навичок.

Рулонні штори монтують на:

  1. Проріз вікна;
  2. Проріз стіни;
  3. Стельову зону.

Враховуючи значну вагу тканинних штор, необхідно враховувати розміщення карниза або кріплень, які їх витримуватимуть. Надійне кріплення рулонних штор – гарантія їх довгої та бездоганної роботи.

Дізнайтесь вартість монтажу римських штор у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Оберіть модель штор, яка Вам подобається, створіть завдання та очікуйте на майстра Domer.

0
0
0
Неверный ввод