Для справної роботи водопровідної системи необхідно врахувати обов'язкову наявність фільтрів. Замовляйте монтаж самопромивного фільтра очистки води в додатку Domer.

Для справної роботи водопровідної системи необхідно врахувати обов'язкову наявність фільтрів. Замовляйте монтаж самопромивного фільтра очистки води в додатку Domer.

Довідкова вартість * - 630 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере та змонтує самопромивний фільтр очистки води і перевірить герметичність.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Збирання самопромивного фільтра очищення води
1 шт.
Монтаж самопромивного фільтра очищення води
1 шт.
Перевірка герметичності
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Якість води – важлива складова життя не тільки людини, а й будь-якої побутової техніки та сантехніки. Від незадовільної якості води в першу чергу, страждають пральна та посудомийна машинки.

Для попереднього очищення води використовують фільтри грубої очистки води. Вони очищають воду від великих домішок та відкладень у воді. Більш тонка будова у самопромивних фільтрів очистки води.

Монтаж самопромивного фільтра виконують перед побутовою технікою – бойлерами, пральними або посудомийними машинками. Вони не дають утворитися накипу, а, відповідно, подовжують термін служби побутової домашньої техніки.

Що важливо врахувати під час встановлення фільтра?

Встановлення фільтра можливе лише при перекритому на приміщення чи будинок водопостачання. Оскільки монтаж зазвичай виконують біля побутової техніки – перекривати воду по стояку не доведеться.

Дізнатись вартість установки самопромивного фільтра Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Подовжіть життя Вашої сантехніки та побутової техніки, встановивши фільтри. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам