Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Викликати майстра на дім тепер можна за кілька секунд. Замовляйте монтаж стабілізатора в мобільному додатку Domer. Якісно виконаємо електротехнічні роботи.

Викликати майстра на дім тепер можна за кілька секунд. Замовляйте монтаж стабілізатора в мобільному додатку Domer. Якісно виконаємо електротехнічні роботи.

Довідкова вартість * - 1000 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує стабілізатор.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж стабілізатора
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Зниження, підвищення або нестабільна напруга може пошкодити всю побутову техніку в будинку. Саме для цього потрібний стабілізатор напруги. Стабілізатор напруги – пристрій, який вирівнює величину напруги живлення до параметрів, що відповідають стандартним значенням. Це необхідно для правильної роботи техніки та будь-яких електроприладів у Вашому домі.

Побутова техніка, підключена через стабілізатор напруги, працює в помірному режимі, що дозволяє продовжити термін її служби та заощадити на оплаті рахунків за електроенергію. Монтаж стабілізатора напруги є обов'язковим у приватних будинках, адже на відміну від електросистеми багатоквартирного будинку, захист від перепадів струму в приватному житловому фонді відсутній.

Установка стабілізатора напруги виконується одразу після лічильника на введенні електропроводки у будинок чи квартиру. Рекомендуємо встановлювати стабілізатор на стіну у нежитлових кімнатах. Його можна успішно сховати разом з іншими електроприладами в електричному щитку в коридорі або в коморі. Так у Вас завжди буде зручний доступ до всіх електричних комунікацій.

Замовити встановлення стабілізатора можна в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть його, дізнайтеся вартість монтажу та очікуйте на майстра. Усі роботи з обслуговування електрики в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод