Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Читаєте перед сном, та світло від люстри занадто яскраве? Монтаж світильника розв'яже Вашу проблему! Обирайте потрібний Вам світильник – технічні питання залиште нам.

Читаєте перед сном, та світло від люстри занадто яскраве? Монтаж світильника розв'яже Вашу проблему! Обирайте потрібний Вам світильник – технічні питання залиште нам.

Довідкова вартість * - 360 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере світильник, вкрутить лампочки, закріпить його на стелі й підключить до проводки. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в бетоні (ДУ до 12 мм)
1 шт.
Збирання світильника стельового
1 шт.
Монтаж світильника стельового
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Освітлення у приміщенні поділяється на основне та допоміжне. Основним освітленням, як правило, служить люстра, а другорядним – торшери, бра, настінні або стельові світильники.

Монтаж стельового світильника можна виконати на будь-яке настінне покриття – від цегли або бетону до дерева чи гіпсокартонних листів. Для встановлення світильника знадобиться виведення електропостачання.

Варто обміркувати й варіанти для ввімкнення/вимкнення світильника. Для цього, в основному, використовується звичайний вимикач. Рекомендуємо Вам встановити два вимикачі на софіти, якщо плануєте їх монтаж у спальні – на вході до приміщення та біля ліжка.

Стельові світильники відмінно підкреслюють інтер'єр будь-якого приміщення – спальні, кухні, ванної кімнати або коридору.

Точкові софіти Ви можете побачити всюди – від кав'ярні чи офісу до кухні у звичайній квартирі. Софіти – відмінний варіант і для комерційних і для житлових приміщень.

Дізнатись вартість монтажу софітів Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Усі роботи з обслуговування освітлення в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод