Як повісити телевізор, щоб він міцно тримався на стіні та, з часом, не впав? Замовляйте монтаж телевізора в мобільному додатку Domer. Якість гарантовано!

Як повісити телевізор, щоб він міцно тримався на стіні та, з часом, не впав? Замовляйте монтаж телевізора в мобільному додатку Domer. Якість гарантовано!

Довідкова вартість * - 600 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає монтаж телевізійного кронштейна на стіну чи стелю та встановить на нього телевізор.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в камені, бетоні (ДУ 10-20 мм)
6 шт.
Монтаж кронштейна
1 шт.
Монтаж телевізора
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Монтаж телевізора – одна з найпопулярніших послуг у нашому мобільному додатку. Адже що може розважити холодними зимовими вечорами краще за перегляд фільму під пледом і з теплим чаєм. Як встановити телевізор – розповімо далі.

Насамперед необхідно придбати кріплення телевізора. Його розмір та вартість залежить від розміру телевізора. Для телевізорів з більшою діагоналлю підійдуть дорожчі кріплення, які здатні витримувати велику вагу техніки. Відповідно, для телевізорів з меншою діагоналлю, кронштейн можна обрати простіше та подешевше.

Визначтеся з місцем та висотою монтажу. Зазвичай нижній край телевізора повинен знаходитися на відстані від 0,7 м до 1 м від підлоги. Також висота його розміщення залежить і від віддаленості ліжка або дивана – кут, під яким розмішується телевізор, має бути зручним для зору.

На яку стіну виконується монтаж телевізора? Вона може бути бетонною, цегляною, дерев'яною або гіпсокартонною. Для кожного виду стіни застосовуються різні кріплення – шурупи, дюбелі та свердла. Якщо не хочете, щоб у найнесподіваніший момент телевізор впав – матеріал стіни та тип кріплень повинен обов'язковий до врахування.

Якщо у Вас немає бажання, часу та сил розбиратися з типами кріплень – необхідно викликати майстра для монтажу телевізора. Дізнатися вартість монтажу телевізора Ви можете за пару кліків у мобільному додатку Domer.

Насолоджуйтесь переглядом фільмів та серіалів – технічні питання залиште нам.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам