Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Виклик майстра для встановлення точкового світильника за кілька кліків в додатку Domer. Замовляйте роботи від професіоналів і будьте впевнені в їх якості.

Виклик майстра для встановлення точкового світильника за кілька кліків в додатку Domer. Замовляйте роботи від професіоналів і будьте впевнені в їх якості.

Довідкова вартість * - 150 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer закріпить точковий світильник на стелі, вкрутить лампочку і підключить до проводки. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж точкового світильника/софіта з підключенням
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Монтаж світильників-софітів – відмінний варіант освітлення для кафе, ресторанів, комерційних чи офісних приміщень. Вони створюють затишну атмосферу, підкреслюють меблі та деталі інтер'єру. Крім цього, встановлення софітів – один з найпоширеніших варіантів освітлення для кухонь, спалень та ванних кімнат у наших квартирах та будинках.

Монтаж софітів можна виконати на будь-яке настінне або стельове покриття – від цегли або бетону до дерева чи гіпсокартонних листів. Для монтажу знадобиться виведення електромережі та підключення джерела світла до вимикача.

Багато хто використовує софіти як основне світла в приміщенні – їх монтаж виконується в ГКЛ – листи, що на додачу до натяжної стелі виглядає виграшно і візуально розширює приміщення. Зважаючи на їх малий розмір, софіти можна маскувати й у кухонні меблі, додаючи додаткове підсвічування робочого простору при приготуванні їжі.

Дізнатися вартість монтажу світильника-софіту Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Всі роботи з монтажу та обслуговування освітлення в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод