Плануєте ремонт у ванній кімнаті й необхідно виконати монтаж умивальника? Залишайте завдання в додатку Domer – встановити раковину ще ніколи не було так просто.

Плануєте ремонт у ванній кімнаті й необхідно виконати монтаж умивальника? Залишайте завдання в додатку Domer – встановити раковину ще ніколи не було так просто.

Довідкова вартість * - 630 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить умивальник, змонтує сифон і обробить шви силіконом або герметиком.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж умивальника
1 шт.
Монтаж сифона
1 шт.
Обробка герметиком
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ми користуємося умивальником принаймні 6 разів на день. Це приблизно стільки ж, як і дверними замками або ручками. Саме тому його бездоганна робота та правильність установки необхідна для будь-якої ванної кімнати. Якщо Ви поставили за мету монтажу умивальника – думаємо, Ви вже обрали відповідний для себе варіант. Далі необхідно визначитися з порядком монтажу. Якщо умивальник планується як окрема конструкція – він надійно монтується в підлогу.

Якщо умивальник вбудовується в меблі – потрібно вирізати отвір у гарнітурі для його встановлення. Навісний умивальник підвішується на стіну за допомогою дюбелів, здатних витримати його вагу.

За будь-якого типу умивальника рекомендуємо Вам викликати домашнього майстра для точного та правильного виконання робіт. Фахівець проведе необхідні виміри, встановить умивальник, під'єднає його до подачі води та зливу каналізації, встановить сифон та змішувач.

Дізнатися вартість монтажу раковини Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Всі роботи з монтажу та обслуговування сантехніки в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам