Придбали унітаз і шукаєте, хто його встановить? Замовляйте монтаж унітаза в додатку Domer. Створіть завдання й за 30 хвилин Ви будете знати вартість встановлення унітаза.

Придбали унітаз і шукаєте, хто його встановить? Замовляйте монтаж унітаза в додатку Domer. Створіть завдання й за 30 хвилин Ви будете знати вартість встановлення унітаза.

Довідкова вартість * - 720 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить зібраний унітаз і підключить його до водопостачання і каналізації.

Роботи займуть близько 40 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж унітазу
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
1 шт.
Монтаж каналізаційної гофри
1 пог. м
Монтаж запірної арматури бачка унітазу
1 шт.
Монтаж бачка унітазу
1 шт.
Монтаж зливного механізму бачка унітазу
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Пересічна людина користується туалетом 6 разів на день. Це приблизно стільки ж, як і дверними замками або ручками. Тому його бездоганна робота та відсутність несправностей – необхідність для кожної ванної кімнати.

Якщо Ви поставили за мету монтаж туалету – думаємо, Ви вже обрали потрібний Вам варіант. Далі необхідно визначитися з порядком монтажу.

Якщо унітаз планується як окрема конструкція – він надійно монтується в підлогу, герметизується для надійного зчепленням з поверхнею підлоги.

Навісний унітаз підвішується на стіну за допомогою дюбелів, здатних витримати його вагу. Важливо після встановлення унітаза перевірити герметичність всіх з'єднань, щоб уникнути можливих протікань.

За будь-якого типу унітаза рекомендуємо Вам викликати домашнього майстра для точного та правильного виконання робіт.

Фахівець проведе замірювальні та підготовчі роботи, встановить унітаз, під'єднає його до подачі води та зливу каналізації, змонтує арматуру унітаза.

Дізнатись вартість монтажу туалету Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Всі роботи з монтажу та обслуговування сантехніки в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам