Встановлення ванни та її правильна герметизація – гарантія її довгої служби та відсутності протікань. Дізнавайтеся вартість монтажу ванни в нашому мобільному додатку.

Встановлення ванни та її правильна герметизація – гарантія її довгої служби та відсутності протікань. Дізнавайтеся вартість монтажу ванни в нашому мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 2000 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer прикрутить ніжки до ванни, встановить її, змонтує сифон і обробить шви силіконом або герметиком.

Роботи займуть близько 2,5 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж ванни
1 шт.
Монтаж сифона для ванни
1 шт.
Обробка герметиком
5 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Що може бути приємнішим, ніж прийняти гарячу ванну після важкого робочого дня?

Ванна – окраса будь-якої ванної кімнати, хоча багато хто і відмовляється від її установки, обираючи більш компактну душову кабіну. Вирішили встановити ванну?

Розповімо про основні етапи при її встановленні.

Яка послідовність монтажу ванни?

Незалежно від матеріалу, монтаж ванни починається з установки ніжок. Для цього її перевертають та прикручують ніжки шурупами або спеціальними фіксаторами.

Наступний етап – монтаж зливної арматури. Сифон та система переливу також однакові для ванн із будь-якого матеріалу. Сифони для ванни використовують спеціальні – плоскі, вони відрізняються від звичайних сифонів – це обов'язково варто враховувати перед покупкою.

Далі ванна встановлюється в підготовлене місце, прикручується настінне кріплення, герметизують всі щілини на стиках ванни.

Важливі етапи при монтажі – встановлення опорної подушки та екрану ванни. Але це суто технічні питання, розв'язання яких визначається спеціалістом індивідуально залежно від типу, конструкції та матеріалу ванни. Дізнайтесь вартість монтажу ванни в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Роботи з обслуговування ванної кімнати якісно та з гарантією.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам