Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Встановити варильну поверхню тепер можна за кілька кліків в мобільному додатку Domer. Створюйте кулінарні шедеври – технічні питання залиште професіоналам.

Встановити варильну поверхню тепер можна за кілька кліків в мобільному додатку Domer. Створюйте кулінарні шедеври – технічні питання залиште професіоналам.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує варильну поверхню, підключить її до електромережі.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж варильної поверхні
1 шт.
Підключення електричної точки
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Багато хто не може уявити кухню без плити. А, точніше, без варильної поверхні. Газова, електрична, комбінована – вона є невіддільною частиною будь-якої кухні.

Монтаж варильної поверхні варто розпочинати з підготовчих робіт. Як відомо, встановлюють її на кухонний гарнітур – тумбу.

Варто враховувати, що тумба піддаватиметься впливу високої температури та забрудненням, а тому її матеріал має бути надійним та стійким.

Для будь-якої плити потрібна наявність окремої розетки, найчастіше, трижильної, на 220 Вольтів. У тумбі необхідно передбачити отвір для плити, який підходитиме їй за розмірами.

Важливо залишати невеликий проміжок між кухонним гарнітуром і плитою – так вона не буде надмірно нагріватися. Не хвилюйтеся – за допомогою силікону плита надійно триматиметься на поверхні кухні.

Багато хто обирає зручний спосіб встановлення варильної поверхні над духовкою. Справді, це дуже економить місце на кухні. Для такого монтажу між приладами потрібна наявність додаткового шару теплоізоляції.

Дізнайтеся ціну установки варильної поверхні в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання та чекайте на майстра.

Створюйте кулінарні шедеври вдома – про технічні питання подбає Domer.

0
0
0
Неверный ввод