Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Обираєте, де повісити вішак? Потурбуйтеся про гардероб – інше довірте нам! Збирання вішака та його монтаж доступні в додатку Domer – чекаємо на Ваші завдання!

Обираєте, де повісити вішак? Потурбуйтеся про гардероб – інше довірте нам! Збирання вішака та його монтаж доступні в додатку Domer – чекаємо на Ваші завдання!

Довідкова вартість * - 275 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer змонтує вішак.

Роботи займуть близько 20 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Свердління отвору в камені, бетоні (ДУ 10-20 мм)
1 шт.
Монтаж вішака
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Трапляється, що навіть у найпродуманішому передпокої з великою кількістю місць для зберігання це місце раптово закінчується. Додаткова шафа не вписується в інтер'єр приміщення, та й вільне місце займати зовсім не хочеться.

Впевнені, що Вам допоможе монтаж вішака.

За роки еволюції в конструкціях меблів людство не придумало нічого більш зручного та функціонального за звичайний вішак. На нього помістяться всі куртки гостей, що особливо важливо взимку або в негоду, коли мочити та бруднити чисті речі в шафі зовсім не хочеться.

Встановлення вішака може виконуватися майже на будь-яку поверхню – цеглу, бетон, гіпсокартон, дерево. Вона гармонійно виписуватиметься в інтер'єр і зі шпалерами, і з плиткою або дерев'яними панелями. Правильні заміри – гарантія зручності вішака. Адже часто встановити її при обмеженому просторі вкрай проблематично. У цьому й допоможе домашній майстер.

Ціна встановлення вішака доступна у нашому мобільному додатку Domer вже через 30 хвилин після створення завдання. Диспетчерська служба прорахує вартість робіт, допоможе підібрати та придбає необхідні матеріали, а майстер виконає будь-які дрібні ремонтні роботи у Вашому домі чи офісі.

0
0
0
Неверный ввод