Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замовляйте монтаж вхідних дверей в Domer – захистіть квартиру від несподіваних гостей та протягів. Встановлення вхідних дверей за кілька дотиків в мобільному додатку.

Замовляйте монтаж вхідних дверей в Domer – захистіть квартиру від несподіваних гостей та протягів. Встановлення вхідних дверей за кілька дотиків в мобільному додатку.

Довідкова вартість * - 2000 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає монтаж вхідних дверей.

Роботи займуть близько 4 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 3 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж дверної коробки (до 10 точок кріплення)
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Монтаж вхідних дверей – дуже відповідальний процес. Від нього залежить комфорт Вашого повсякденного життя. Ніхто не хоче, щоб двері рипіли або просідали, замок заїдав або відчинявся через раз. До того ж вхідні двері – головний захист житла чи будь-якого іншого приміщення від зловмисників.

Сучасний ринок пропонує безліч дверей на вибір – різних розмірів, матеріалів.

Головне, на що потрібно звернути увагу при виборі вхідних дверей:

  1. Якість дверей – дверне полотно має бути важким та міцним – це говорить про надійність дверей.
  2. Кількість замків. Ідеально – від двох замків різних конструкцій.

Установка вхідних дверей ділиться на такі основні етапи:

  1. Вимірювальні роботи. 7 разів відміряй – один раз відріж. Для виміру рекомендуємо Вам викликати майстра – спеціаліста – столяра. Самостійно без належного досвіду виконати такі роботи дуже складно.
  2. Збирання та монтаж дверного короба – другий етап при монтажі дверей. Короб встановлюється під кутом 90 градусів відносно підлоги – будь-які перекоси негативно позначаться на роботі дверей.
  3. Встановлення дверей у дверний короб. Монтаж фурнітури дверей, регулювання дверей – фінальний етап при встановленні.

Для довгої та якісної служби дверей рекомендуємо Вам викликати професійних майстрів у мобільному додатку Domer. Дізнайтесь вартість монтажу вхідних дверей за кілька кліків. Обслуговування дверей будь-якої складності – чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод