Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Заміна дверного замка в Domer збереже Ваше житло в безпеці. Будьте впевнені в якості робіт – замовляйте встановлення чи заміну замка в мобільному додатку Domer.

Заміна дверного замка в Domer збереже Ваше житло в безпеці. Будьте впевнені в якості робіт – замовляйте встановлення чи заміну замка в мобільному додатку Domer.

Довідкова вартість * - 550 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає врізання замка у міжкімнатні двері.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Врізка замка (у встановленні двері)
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Замок – головний захист будь-якого приміщення від небажаних чи незаконних проникнень у житло чи будь-яке інше приміщення.

Сучасний ринок пропонує величезний вибір дверних замків на будь-який смак та бюджет.

Перше питання, про яке варто подбати – врізка замка у двері. Замки відрізняються своїми розмірами, але всі вони – врізні – враховуйте це перед плануванням покупки пристрою та виконані роботи з монтажу.

Далі – вибір замка. Вони класифікуються за механізмом замикання на:

  • електромеханічні;
  • кодові;
  • сувальдні;
  • циліндрові;
  • моноблочні.

Докладніше про плюси, мінуси та характеристики кожного типу писати не будемо – інформацію про кожний Ви можете знайти в інтернеті, а вибір замку залежить від власних уподобань. Наші рекомендації – робіть ставку на надійність та функціональність пристрою. Обирайте моделі від перевірених виробників та з належними характеристиками безпеки.

Дізнайтесь вартість монтажу замка дверей у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Потрібно замінити замок? Виконаємо ці та інші роботи з обслуговування дверей швидко, якісно та з гарантією.

0
0
0
Неверный ввод