Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Монтаж запірного крана допоможе Вам перекрити водопостачання перед будь-яким з сантехнічних приладів. І перекривати воду для по всій квартирі більше не доведеться.

Монтаж запірного крана допоможе Вам перекрити водопостачання перед будь-яким з сантехнічних приладів. І перекривати воду для по всій квартирі більше не доведеться.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає встановлення нового запірного крана. На деякий час необхідно буде перекрити водопостачання.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж запірного крана
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Запірний кран – частина сантехнічної системи будинку та кожної квартири окремо. Таких кранів у наших квартирах, найчастіше два – на холодну та гарячу воду. У будинках без гарячого водопостачання або приватних будинках такий кран може бути один – тільки на холодну воду.

Ввідний кран розташовується біля стоякової труби водопостачання – їм можна перекривати подачу води в приміщення в аварійних або будь-яких інших випадках, коли це необхідно.

Уявіть ситуацію – Вам потрібно поїхати у відпустку на два тижні. Хто може гарантувати, що за час Вашої відсутності не станеться затоплення чи поривів труб? Перекривши подачу води у Вашу квартиру, Ви позбавите себе зайвих турбот і думок, не будете хвилюватися за можливі несправності.

Також до вентилів має бути забезпечено вільний доступ. Тому, якщо вирішили виконати монтаж ввідних вентилів – краще передбачити вільний та зручний доступ до них.

Для якісного виконання робіт рекомендуємо викликати майстра Domer. Створіть завдання, дізнайтеся вартість установки запірного крана стояка та чекайте на візит фахівця.

0
0
0
Неверный ввод