Інколи монтаж жалюзі перетворюється на справжній квест – кріплення, мотузочки – як у цьому розібратися? Економте нерви та час – замовляйте закріплення жалюзі в Domer!

Інколи монтаж жалюзі перетворюється на справжній квест – кріплення, мотузочки – як у цьому розібратися? Економте нерви та час – замовляйте закріплення жалюзі в Domer!

Довідкова вартість * - 300 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer збере жалюзі та змонтує їх на вікно.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж і збірка жалюзі
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

У наші дні жалюзі набрали чималої популярності. Все більше людей замість громіздких штор, що збирають пил, обирають саме монтаж жалюзі – легкої невагомої конструкції, що відмінно захищає від сонця.

Жалюзі монтують як у будинках і квартирах, так і в офісах з огляду на легкість монтажу, доступну ціну та універсальність при обслуговуванні та догляді.

Які бувають види жалюзі та що потрібно враховувати під час їх встановлення?

Жалюзі бувають горизонтальними та вертикальними. Відповідно, залежно від розташування тканини, що затіняє.

Монтаж вертикальних жалюзів виконується поверх вікна або під стелею. В обох випадках необхідно свердлити поверхню стіни.

Монтаж горизонтальних жалюзів виконується на верхній укіс або стулки вікон. Без свердління такі конструкції можна змонтувати на стулки за допомогою двостороннього клею.

Правильне встановлення жалюзі – гарантія їх якісної служби та довгої роботи. Вимірювальні роботи перед їх встановленням – найважливіший етап при монтажі. Погодьтеся, пара зайвих дірок біля вікна не дуже прикрасять будь-яке приміщення.

Щоб не зіпсувати зовнішній вигляд приміщення, захистити квартиру від сонця – залишайте завдання в Domer. Пара кліків і Ви знаєте вартість монтажу жалюзі та час візиту майстра. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам