Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Замовляйте монтаж змішувача на умивальник в мобільному додатку Domer. Створіть завдання, вкажіть усі параметри, які потрібні для встановлення та очікуйте майстра.

Замовляйте монтаж змішувача на умивальник в мобільному додатку Domer. Створіть завдання, вкажіть усі параметри, які потрібні для встановлення та очікуйте майстра.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить змішувач і підключить його до системи водопостачання.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж змішувача
1 шт.
Монтаж підвідного шланга
2 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Потрібно виконати монтаж змішувача на умивальник? Перш за все, оберіть відповідну модель та тип змішувача. Змішувач для умивальника зазвичай обирається з коротким зливом. Розмір змішувача варто враховувати так, щоб вода не розбризкувалася за межі раковини.

Тип кріплення змішувача. Змішувач може кріпитися до умивальника на гайку або на одну-дві шпильки. Іноді виконують монтаж підлогового чи настінного змішувача, але зустрічається таке вкрай рідко. Кріплення змішувача гайкою вважається надійнішим.

За способом перемикання води змішувач для ванни може бути вентильним (два перемикачі води – холодною та гарячою) або важільним (регулювання температури води за допомогою одного важеля). Більшість сучасних змішувачів – важільні через простоту конструкції.

Корпус змішувача – не менш важлива деталь. Він буває поворотним або литим. Корпус поворотного змішувача регулюється, а литий залишається нерухомим. Стандартний термін служби середнього змішувача – від 3-х до 10-ти років. Термін служби різниться залежно від типу конструкції та компанії – виробника. Варто також враховувати якість водопровідної води, частоту використання пристрою.

Дізнайтесь вартість монтажу змішувача ванни за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Будь-які сантехнічні роботи якісно та з гарантією.

0
0
0
Неверный ввод