Обрали змішувач, але не знаєте, кому доручити його монтаж? Замовляйте монтаж змішувача ванної у мобільному додатку Domer. Завжди якісно та з гарантією.

Обрали змішувач, але не знаєте, кому доручити його монтаж? Замовляйте монтаж змішувача ванної у мобільному додатку Domer. Завжди якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 350 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer встановить змішувач і підключить його до системи водопостачання.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж змішувача для ванни
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Потрібно виконати монтаж змішувача ванної? Перш за все, оберіть відповідну модель та тип змішувача. Змішувач для ванної обирається з урахуванням розміру ванни – потрібно враховувати її ширину та глибину так, щоб вода не розбризкувалася за її межі.

Тип кріплення змішувача. Змішувач може кріпитися до ванної на гайку або на одну-дві шпильки. Кріплення змішувача гайкою вважається надійнішим. Також інколи можна зустріти підлогові змішувачі, хоч і монтуються вони досить рідко.

За способом перемикання води змішувач може бути вентильним (два перемикачі води – холодною та гарячою) або важільним (регулювання температури води за допомогою одного важеля).

Корпус змішувача – не менш важлива деталь. Він буває поворотним або литим. Корпус поворотного змішувача регулюється, а литий залишається нерухомим. Стандартний термін служби середнього змішувача – від 3-х до 10-ти років. Термін служби відрізняється залежно від типу конструкції та компанії – виробника. Варто врахувати якість водопровідної води, частоту використання пристрою. Чим гірша якість води – тим менше прослужить змішувач.

Дізнайтесь вартість монтажу змішувача ванни всього за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Будь-які сантехнічні роботи якісно та з гарантією.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам