Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Тинькування стін може бути не лише практичною, а й гарною. Це універсальний варіант як для ремонтно – оздоблювальних робіт і в кімнаті й в технічному приміщенні.

Тинькування стін може бути не лише практичною, а й гарною. Це універсальний варіант як для ремонтно – оздоблювальних робіт і в кімнаті й в технічному приміщенні.

Довідкова вартість * - 220 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає оштукатурювання стіни.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Оштукатурювання стіни
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Тинькування необхідно для вирівнювання стін перед виконанням будь-яких оздоблювальних робіт.

Будь-яке оздоблення стін (шпалери, плитка, ламінат) вимагає ідеально рівної поверхні. Це допоможе матеріалу надійно, міцно і довго триматися на поверхні стіни, не відшаровуючись і не відпадаючи. Найбільшою популярністю при оздобленні користуються цементно-вапняні, цементно-піщані та гіпсові штукатурки.

Декоративна штукатурка – окремий вид тинькування. Вона наноситься не для підготовки стін до оздоблення, а для фінішного оздоблення приміщення. Для вирівнювання та корекції стін вона зовсім не підходить.

Нанесення тиньку зазвичай проводиться в кілька шарів залежно від нерівності стіни. Це тонкий процес, тому для його точного і правильного виконання рекомендуємо Вам викликати майстра додому. Окрім того, для проведення оштукатурювання стін знадобиться чимала валіза з різноманітними інструментами.

Будь-які оздоблювальні роботи як у житловому, так і у комерційному приміщенні. Дізнайтесь вартість тинькування стін в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків – швидко, якісно та з гарантією.

0
0
0
Неверный ввод