Шпалери – чудовий вибір для оздоблення майже будь-якого приміщення. Дізнайтеся вартість поклейки шпалер, створивши завдання в додатку Domer, всього за 30 хвилин.

Шпалери – чудовий вибір для оздоблення майже будь-якого приміщення. Дізнайтеся вартість поклейки шпалер, створивши завдання в додатку Domer, всього за 30 хвилин.

Довідкова вартість * - 170 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає підрізування і поклейку шпалер на підготовлену стелю.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 2 діб **.

Domer виконає наступні роботи:

Поклейка шпалер
1 м2

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Шпалери один з найпоширеніших видів оздоблення стін для величезної кількості приміщень. Коридори, спальні, комори вдома, ресторани, кафе та офіси для бізнес-приміщень. Вони підійдуть скрізь.

Але, перш ніж клеїти шпалери – необхідно вирівняти стіни. На нерівній поверхні жодне оздоблення не буде триматися довго та якісно, а тим паче шпалери. На нерівних стінах вони відшаровуються і, з часом, відпадають. Ґрунтування, шпаклювання та тинькування стін – необхідні етапи при будь-яких оздоблювальних роботах.

Як підготуватись до поклейки шпалер?

  1. Оберіть потрібний тип та забарвлення шпалер. Рекомендуємо Вам ознайомитися з усією необхідною інформацією про шпалери в інтернеті або уточнити її в будівельному магазині.
  2. Приберіть усе зі стін у приміщенні – картини, полиці, тумбочки, плінтуса та розетки. Якщо на стінах вже є оздоблення – його потрібно видалити.
  3. Придбайте необхідні матеріали – клей, шпателі, місткості для води та клею, канцелярський ніж, рулетку, кисті, валики, драбину. Це базовий набір для оздоблювальних робіт.

Якщо не хочете мучитися, проводити години у будівельних магазинах і витрачати свій час на демонтаж – викликайте Domer.

Скільки коштує поклеїти шпалери? Подавайте завдання в мобільному додатку Domer, опишіть його, отримайте попередній розрахунок вартості та очікуйте на спеціаліста!

Всі оздоблювальні роботи для дому та бізнес-приміщень в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам