Виконаємо монтаж каналізаційних труб в приміщенні. Створіть завдання в Domer, укажіть необхідні параметри, якщо необхідно – зробіть фото й очікуйте майстра.

Виконаємо монтаж каналізаційних труб в приміщенні. Створіть завдання в Domer, укажіть необхідні параметри, якщо необхідно – зробіть фото й очікуйте майстра.

Довідкова вартість * - 175 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer зробить розмітку згідно з планом, поріже труби та виконає їх прокладання зовнішнім способом.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Монтаж труби каналізаційної пластикової
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Каналізаційна система – одна з найважливіших інженерних систем для будь-якого приміщення нарівні з водопроводом та електропостачанням. При монтажі труб каналізації важливо враховувати не тільки якість каналізаційної труби та її матеріал, а й правильність монтажу, необхідний кут ухилу, за допомогою якого каналізація якісно пропускатиме стічні води та не даватиме запахам проникати з каналізаційної труби.

Недостатній ухил не дасть стокам нормально стекти у каналізаційний стояк. При надто великому нахилі вода швидко стече, залишивши забруднення на стінках труби.

З'єднання каналізаційних труб має проводитися за максимально прямим шляхом – не бажано робити велику кількість поворотів або кутів у системі зливу, оскільки це буде впливати на якість її роботи.

Крім цього, з'єднання труб (фітинги) повинні щільно прилягати до труб з надійною герметизацією – це захистить систему від будь-яких протікань.

Дізнайтесь вартість прокладання каналізаційної труби в житловому або комерційному приміщенні всього за пару кліків – подавайте завдання в мобільному додатку Domer.

Обслуговування системи каналізації та трубопроводу від А до Я.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам