Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Двері почали скріпити, зачинятися не щільно? Вам необхідне регулювання дверей. Залишайте завдання в мобільному додатку Domer – подаруйте дверям друге життя.

Двері почали скріпити, зачинятися не щільно? Вам необхідне регулювання дверей. Залишайте завдання в мобільному додатку Domer – подаруйте дверям друге життя.

Довідкова вартість * - 295 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає регулювання дверей і нанесе мастило на фурнітуру.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Регулювання дверей пластикових
1 шт.
Змащення фурнітури дверей пластикових
3 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Пластикові двері – відмінний варіант не лише для балконів, а й для вхідної групи. Крім того, двері з ПВХ можна використовувати замість дерев'яних міжкімнатних дверей. Вони надійно утримують температуру у приміщенні, створюють правильний мікроклімат, оберігають приміщення від протягів.

Монтаж пластикових дверей – швидка процедура, яка не займає багато часу. Майстер-столяр може встановити такі двері всього за кілька годин. Для цього знадобиться належний досвід та набір інструментів для виконання робіт.

Важлива частина монтажних робіт та робіт з обслуговування ПВХ дверей – регулювання фурнітури пластикових дверей. Її необхідно проводити хоча б раз на рік – у міжсезоння. При регулюванні підкручується та регулюється дверна фурнітура, при необхідності – змінюється ущільнювач. Заміна ущільнювача повинна виконуватись у міру його зношування. З часом він твердне, тріскається і втрачає свої характеристики. Через це можуть утворюватися щілини у дверях, протяги, конструкція дверей порушується.

Своєчасне регулювання фурнітури усуне просідання у вікнах і значно продовжить термін служби.

Дізнатись ціну встановлення пластикових дверей Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, отримайте розрахунок вартості робіт і очікуйте на домашнього майстра.

0
0
0
Неверный ввод