Регулювання пластикових вікон потрібно принаймні раз на рік. Потрібно це для стабільної та довгої роботи вікон у приміщенні, усунення протягів та щілин у вікнах.

Регулювання пластикових вікон потрібно принаймні раз на рік. Потрібно це для стабільної та довгої роботи вікон у приміщенні, усунення протягів та щілин у вікнах.

Довідкова вартість * - 280 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає регулювання стулок пластикового вікна й намастить фурнітуру.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Регулювання стулки вікна пластикового
2 шт.
Змащення фурнітури вікна пластикового
2 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Обслуговування вікон необхідно виконувати регулярно. Звичайно, все залежить від компанії - виробника вікна, а відповідно, його якості, типу, конструкції. Зазвичай, при регулюванні вікна проводиться заміна ущільнювача, підкручується фурнітура вікна, проводиться змащування віконних деталей.

Це необхідно для збереження довшого терміну роботи вікон та правильного якісного функціонування фурнітури. З часом, ущільнювач, що утримує віконне полотно та забезпечує надійне зчеплення вікна з віконним коробом, жовтіє, стає значно твердішим та втрачає свої якості, нещільно прилягає до віконного короба. Через це можуть утворюватися протяги, холодне повітря взимку, а тепле влітку проникатиме в приміщення.

Крім цього, в разі відсутності обслуговування вікон, їх конструкція може порушуватися, а фурнітура розхитуватися, спостерігатися проблеми з відкриттям/закриттям вікон. Звісно, це значно ускладнить повсякденне життя та комфорт при користуванні.

Рекомендуємо виконувати обслуговування вікон своєчасно і вони будуть бездоганно виконувати всі функції. Ціна регулювання вікон залежить від складності – розмірів вікон, типу фурнітури. Створіть завдання у мобільному додатку Domer, опишіть його та очікуйте на домашнього майстра. Всі роботи з обслуговування вікон та дверей завжди у Вас під рукою – в одному мобільному додатку. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам