Замовити домашнього майстра можна в додатку Domer всього за кілька дотиків. Виконаємо ремонт дверної ручки та інші слюсарні роботи за Вашим завданням. Швидко і якісно.

Замовити домашнього майстра можна в додатку Domer всього за кілька дотиків. Виконаємо ремонт дверної ручки та інші слюсарні роботи за Вашим завданням. Швидко і якісно.

Довідкова вартість * - 100 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer проведе діагностику несправності, виконає регулювання, ремонт і нанесе мастило.

Роботи займуть близько 30 хвилин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж ручки дверей
1 шт.
Монтаж ручки дверей
1 шт.
Обробка мастилом
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ми використовуємо дверні ручки десятки разів на день. Це робить їх одним із найбільш використовуваних предметів у будь-якому будинку чи квартирі. Не дивно, що в їх роботі часто трапляються несправності. Якщо дверна ручка розхиталася – досить просто підкрутити шурупи та кріплення ручки. Все, що Вам знадобиться це викрутка. Звичайно, це стосується виключно міжкімнатних дверей. Якісні вхідні двері мають приховану систему монтажу замків та дверної фурнітури, а тому відремонтувати чи замінити їх самостійно вкрай проблематично.

Дверна ручка – основна видима частина дверної фурнітури, тому ремонт дверної ручки не варто відкладати на безрік. Несправна ручка не лише псує зовнішній вигляд дверей, а значно ускладнює їх використання.

Найбільш поширені несправності, з якими Ви можете зіткнутися:

  • дверна ручка скрипить при роботі. З часом дверні ручки зношуються, а тому вимагають своєчасного та якісного обслуговування. Достатньо виконати змащування ручки та проблему буде вирішено;
  • механізм відкриття заїдає. При такій проблемі знадобиться розібрати дверний механізм, щоб виявити та усунути несправність;
  • ручка не повертається у стале положення. Проблема у зношенні поворотної пружини в механізмі ручки – її необхідно замінити;
  • дверна ручка хитається і не тримається в пазах. Швидше за все, лопнув квадрат конструкції ручки. Механізм доведеться перебирати, а квадрат – замінити.

Створіть завдання в мобільному додатку Domer, дізнайтеся вартість ремонту або заміни дверної ручки та очікуйте на майстра. Усі роботи з обслуговування дверей в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам