Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Скриплять чи просідають дверцята шафи? Domer виконає ремонт дверцят шафи за Вашим завданням в мобільному додатку за кілька кліків. Швидко, якісно та з гарантією.

Скриплять чи просідають дверцята шафи? Domer виконає ремонт дверцят шафи за Вашим завданням в мобільному додатку за кілька кліків. Швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 375 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer відрегулює дверцята й напрямнi, за необхідності замінить петлі і/або ручки.

Роботи займуть близько 1 години. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж дверцят шафи
1 шт.
Демонтаж петлі дверцят шафи
1 шт.
Регулювання дверцят шафи
1 шт.
Монтаж петлі дверцят шафи
1 шт.
Монтаж дверцят шафи
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Шафа це найзручніше місце для зберігання будь-яких речей. На жаль, як і будь-яку меблі шафи не застраховані від несправностей. Як правило, найбільш схильні до цього дверцята шаф.

У шафах-купе найбільш схильні до несправностей розсувні двері. Але як правило, фурнітуру шафи або її двері можна відремонтувати або замінити. Заміна чи ремонт дверей шафи – завдання, що необхідно доручити майстру, що спеціалізується на меблевих роботах. І ось чому:

  1. Монтаж дверей шафи чи їх ремонт вимагає точності виконання. В іншому випадку шафа працюватиме незадовільно, а дверцята – хитатися і просідати, фурнітура – скрипіти;
  2. У разі незадовільного збирання шафа може змінити свою геометрію;
  3. Фурнітура будь-якої шафи з часом втрачає свої первісні властивості, а тому вимагає змащування або своєчасної заміни.

Викликати майстра для обслуговування меблів Ви можете у Domer. Створіть завдання, дізнайтеся вартість заміни дверцят шафи або ремонту меблів, опишіть завдання та очікуйте на домашнього майстра. Усі роботи від збирання меблів до їх обслуговування в одному мобільному додатку.

0
0
0
Неверный ввод