Шукаєте, хто виконає ремонт дивана? Замовляйте в Domer! Широкий перелік меблевих робіт в одному мобільному додатку. Отримайте розрахунок вартості вже за 30 хвилин.

Шукаєте, хто виконає ремонт дивана? Замовляйте в Domer! Широкий перелік меблевих робіт в одному мобільному додатку. Отримайте розрахунок вартості вже за 30 хвилин.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ремонт деталей каркаса дивану, відрегулює або замінить механізм трансформації.

Роботи займуть близько 1,5 годин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж механізму трансформації дивану
1 шт.
Монтаж механізму трансформації дивана
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Погодьтеся – будь-які несправності у роботі дивана приносять значний дискомфорт. Через безперервне використання м'яких меблів може тріскатися оббивка, просідати наповнювач, з'являтися сколи й тріщини на поверхнях, виходити з ладу механічні частини м'яких меблів, ламатися ламелі, пружинний блок або інша фурнітура. Всі несправності вимагають втручання майстра, який виконає ремонт дивана або інших м'яких меблів у Вашому домі.

Заміна оббивки та наповнювача дивана вимагає скоріше реставраційних робіт та перетяжки Це компетенція компаній, що займаються виключно такими завданнями. Компетенція Domer – ремонт фурнітури диванів, механізмів, ламелей та інших його частин.

Якщо Ви звикли до своїх улюблених м'яких меблів, і не хочете з ними розлучатися – викликати майстра в мобільному додатку Domer це справа кількох кліків. Створіть завдання, опишіть несправність, дізнайтеся вартість ремонту дивана та очікуйте на майстра.

Виконаємо меблеві роботи будь-якої складності від складання та монтажу до обслуговування та ремонту. Весь спектр меблевих робіт, що завжди у Вас під рукою.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам