Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Чуєте тріск при під'єднанні вилки в розетку? Чи вимикач/розетка/ламка перестали працювати? Скоріш за все, необхідний ремонт проводки. Чекаємо на Ваші завдання в Domer.

Чуєте тріск при під'єднанні вилки в розетку? Чи вимикач/розетка/ламка перестали працювати? Скоріш за все, необхідний ремонт проводки. Чекаємо на Ваші завдання в Domer.

Довідкова вартість * - 400 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer знайде причину несправності проводки та виконає ремонт. Ціна вказана за годину робіт.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Діагностика та усунення несправності
1 год

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Електропостачання – така ж важлива і невіддільна частина інженерних комунікацій будь-якого будинку та квартири, як і каналізація або водогін.

До електромережі відносяться кабелі, проводка, електричні короби, прокладені в будинку або квартирі. Структура проводки завжди однакова: у квартиру або будинок проводиться основний кабель живлення, який підключається до електричного лічильника. Від лічильника у всі кімнати проходять кабелі живлення. У кімнатах проводка розгалужується ще більше: на розетки, вимикачі, освітлювальні прилади. І всі з'єднання мають бути змонтовані та протягнуті правильно та якісно за допомогою майстра – електрика.

Ремонт електропроводки проводиться в залежності від типу та характеру пошкодження. Якщо кабель прокладено всередині стіни, для ремонту проводки необхідно виявити місце пошкодження, демонтувати частину оздоблення стіни та виконати ремонт проводки або її заміну.

Виконати обслуговування електричної проводки, її ремонт та заміну може майстер-електрик. Викликати майстра Ви можете за кілька кліків у мобільному додатку Domer. Створіть завдання, опишіть проблему, отримайте попередню вартість ремонту електропроводки та очікуйте на майстра. Усі електричні роботи від "А" до "Я".

0
0
0
Неверный ввод