Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Шукаєте, хто полагодить висувний ящик? Замовляйте в мобільному додатку Domer. Ремонт ящика та інші меблеві роботи за кілька кліків. Швидко, якісно та з гарантією.

Шукаєте, хто полагодить висувний ящик? Замовляйте в мобільному додатку Domer. Ремонт ящика та інші меблеві роботи за кілька кліків. Швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 350 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer демонтує ящик, відрегулює або виконає заміну напрямних і/або ручок.

Роботи займуть близько 40 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж ящика висувного
1 шт.
Регулювання/заміна напрямних
1 пог. м
Монтаж ящика висувного
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

У кожній кухні, коридорі або спальні можна знайти величезну кількість висувних ящиків та поличок. Це зручно та практично, адже вони не займають багато місця, у висувних ящиках зручно зберігати як великі речі, так і різні дрібниці. Висувні ящики можуть розміщуватися в шафах, бюро, комодах, тумбочках, письмових столах. Відрізняються ящики матеріалами, з яких вони виготовлені та способами кріплення.

Візьмемо за приклад кухонний модуль. Якщо в ньому встановлено полиці та дверцята – необхідно нахилитися або сісти, щоб щось дістати. Інша справа висувні елементи. Досить відкрити ящик і Ви бачите увесь зміст полиці.

Для встановлення висувної скриньки необхідно підрахувати всі параметри – ширину, глибину та довжину скриньки. Потрібно враховувати і розмір фурнітури ящика – вона повинна підходити за розмірами та поміщатися в отвір гарнітура. Найпопулярніший і найпоширеніший варіант фурнітури для висувних ящиків – фурнітура з доводчиками. Так відкриття та закриття ящиків не займе значно менше зусиль і такий ящик буде дуже комфортним у роботі та службі.

Дізнайтеся ціну встановлення та обслуговування висувної скриньки всього за кілька кліків. Залишіть завдання в мобільному додатку Domer лише за кілька кліків. Обслуговування меблі будь-якої складності від "А" до "Я".

0
0
0
Неверный ввод