Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Крісло почало скрипіти, просідати, зламалася ніжка? Викликайте Domer – зможемо полагодити крісло за Вашим завданням. Створіть завдання, додайте фото й очікуйте майстра!

Крісло почало скрипіти, просідати, зламалася ніжка? Викликайте Domer – зможемо полагодити крісло за Вашим завданням. Створіть завдання, додайте фото й очікуйте майстра!

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ремонт деталей каркаса крісла, відрегулює або замінить механізм трансформації.

Роботи займуть близько 1,5 годин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж механізму трансформації крісла
1 шт.
Монтаж механізму трансформації крісла
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Крісло – атрибут інтер'єру, який зустрічається майже у кожному будинку. На жаль, будь-які меблі не вічні, у тому числі м'які: дивани, крісла, ліжка. Ми використовуємо крісла майже щодня, що призводить до погіршення їх стану. Ремонт меблів – складна операція, виконання якої залежить від самої несправності. Усунути механічні пошкодження допоможе ремонт крісла домашнім майстром.

Під ремонтом м'яких меблів мається на увазі заміна їх частин, фурнітури крісел, якщо воно має механічні деталі, заміна ніжок крісла, підлокітників, ламелей та інші ремонтні роботи.

Варто зазначити, що заміна оббивки крісла та наповнювача належить до реставраційних, а не ремонтних робіт. Це спеціалізація компаній, діяльність яких спрямована саме на виконання реставрації. Domer виконає винятково меблеві ремонтні роботи.

Ремонт крісла – завдання, що необхідно доручити спеціалісту з відповідними навичками та інструментами. Викликати майстра Ви можете в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть його, дізнайтеся вартість ремонту крісла і очікуйте на спеціаліста. Виконаємо всі роботи з обслуговування меблів – чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Неверный ввод