Виконаємо ремонт люстри за Вашим завданням в додатку Domer. Викликати електрика для ремонту тепер можливо за кілька дотиків – швидко, якісно та з гарантією.

Виконаємо ремонт люстри за Вашим завданням в додатку Domer. Викликати електрика для ремонту тепер можливо за кілька дотиків – швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer проведе діагностику несправності, розбере люстру, проведе ремонт. На деякий час доведеться відключити світло в приміщенні.

Роботи займуть близько 1 години.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж люстри
1 шт.
Діагностика та пошук несправності
0,25 год
Монтаж люстри
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

При будь-яких несправностях у роботі люстри перше, що спадає на думку – придбати та встановити новий пристрій. Але навіщо, якщо здебільшого можна виконати ремонт люстри? Природно, для цього знадобляться інструменти та необхідні технічні навички. Електрика – складна інженерна комунікація, самостійне втручання в яку небезпечне для здоров'я та життя людини. Наша рекомендація – довірити виконання електротехнічних робіт спеціалісту.

Але насамперед необхідно встановити причину несправності люстри.

  1. Найбанальніша проблема – лампочки. Не працює лампочка у люстрі? Спробуйте використати її для інших освітлювальних приладів. Якщо на іншому пристрої лампочка працює – проблема не в ній.
  2. Якщо лампи справні, але освітлення не працює – перевірте вимикачі. Часто причина несправності в згорілих контактах – струм не потрапляє на патрони освітлювального приладу. Якщо перестала вмикатися частина лампочок у люстрі з декількома освітлювальними групами – проблема саме у контактах, що вигоріли.
  3. Однією з найпоширеніших причин є несправності проводки. Під час ремонту або будь-яких механічних пошкоджень її робота може бути порушена. Виявити причину самостійно майже неможливо – знадобиться допомога майстра.

Якщо жоден з варіантів не аналогічний Вашій ситуації, необхідно викликати електрика для виявлення причин несправності. Створіть завдання, дізнайтеся вартість ремонту люстри та очікуйте на спеціаліста. Усі роботи з обслуговування освітлення в одному мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам