Тріснула ламель, скрипить чи просідає ліжко? Замовляйте ремонт ліжка в Domer. Наші спеціалісти виконають ремонт, за необхідності – заміну частин ліжка.

Тріснула ламель, скрипить чи просідає ліжко? Замовляйте ремонт ліжка в Domer. Наші спеціалісти виконають ремонт, за необхідності – заміну частин ліжка.

Довідкова вартість * - 500 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ремонт деталей каркаса ліжка, відрегулює або замінить механізм трансформації.

Роботи займуть близько 1,5 годин.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж механізму трансформації ліжка
1 шт.
Монтаж механізму трансформації ліжка
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Ліжко – головна прикраса будь-якої спальні. Вважається, що сучасні люди стали ставитися до домашніх меблів менш раціонально і відразу купувати нові у разі будь-яких несправностей. Але що робити, якщо у Вас зламалося ліжко, а купувати нове зовсім не хочеться? Ліжко відмінно вписується в інтер'єр, а витрачати значну суму грошей на покупку у Вас немає бажання та можливості? Коли ліжко вимагає заміни, а коли незначного втручання домашнього майстра?

  1. Якщо ліжко виконане зі МДФ і має численні пошкодження каркаса, основи для матраца – сенсу його ремонтувати немає. Значно простіше та дешевше придбати нові меблі;
  2. Якщо ліжко почало повністю або частково просідати – потрібна заміна ламелей ліжка. Ламелі можна придбати практично в будь-якому будівельному або меблевому магазині, а заміна не триватиме понад годину;
  3. Проблеми у роботі механізму ліжка (якщо ліжко ним обладнане). Будь-який механізм та фурнітуру ліжка можна замінити, придбавши його у виробника або знайти аналогічні;
  4. Пошкоджені ніжки виробу або конструкції ліжка. Це призводить до розхитування меблів. Ці проблеми вирішуються дрібним ремонтом – заміна ліжка не потрібна.

Замовляйте ремонт ліжка в мобільному додатку Domer лише за декілька кліків. Створіть завдання, опишіть його, дізнайтеся вартість виконання ремонту та очікуйте на майстра. Всі роботи зі збирання, обслуговування та ремонту меблів завжди у Вас під рукою – у мобільному додатку.

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам