Пенал – чудове рішення для зберігання речей як для ванної, так і для спальні та кухні. А в разі виникнення проблем в його роботі – замовляйте ремонт пенала в Domer.

Пенал – чудове рішення для зберігання речей як для ванної, так і для спальні та кухні. А в разі виникнення проблем в його роботі – замовляйте ремонт пенала в Domer.

Довідкова вартість * - 225 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer відрегулює дверцята, за необхідності виконає заміну петель, ручок і/або тримачів для полиць.

Роботи займуть близько 40 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж петлі дверцят тумбочки/пенала
1 шт.
Монтаж петлі дверцят тумбочки/пенала
1 шт.
Регулювання дверцят тумбочки/пенала
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Пенал – відмінне рішення для зберігання як дрібних, так і габаритних речей. Основні переваги пенала – його невеликий розмір та універсальність. Пенал можна встановити як у приміщеннях з високою вологістю – ванній кімнаті чи туалеті, так і у житлових кімнатах чи коридорах. Пояснюється це широким асортиментом матеріалів, з яких виготовляються пенали та величезним вибором їх варіацій щодо дизайну.

Несправності в роботі пенала – часті явища для ванних кімнат. Через постійну вологість у приміщенні фурнітура пеналів може іржавіти. Через це дверцята пенала можуть просідати, рипіти, працювати незадовільно. З розв'язанням проблеми не потрібно затягувати, адже заміна фурнітури пенала – просте завдання для домашнього майстра Domer.

Ще одна проблема, що виникає під час роботи пеналів – розтріскування або відшарування матеріалу, з якого виконана конструкція пенала. Оскільки більшість пеналів виконано з МДФ або ДСП – деталі частин пенала не складе труднощів, а потрібні для ремонту або заміни частини дуже просто знайти в будь-якому будівельному магазині.

Дізнайтеся вартість ремонту пенала в мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть його та очікуйте на домашнього майстра. Обслуговуємо меблі від складання до ремонту. Очікуємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам