Команда DOMER відновлює роботу у Києві, Львові, Ужгороді, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому та Чернівцях 🛠️. Разом з Вами підтримуємо ЗСУ , перераховуючи 10% від кожного Вашого замовлення у фонд «Повернись живим».

Зламалася улюблена шафа? Не біда – виконаємо ремонт шафи за Вашим завданням. А якщо ситуація безнадійна – Ви можете замовити нову, а ми виконаємо її збирання.

Зламалася улюблена шафа? Не біда – виконаємо ремонт шафи за Вашим завданням. А якщо ситуація безнадійна – Ви можете замовити нову, а ми виконаємо її збирання.

Довідкова вартість * - 600 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer відрегулює дверцята й напрямні, за необхідності виконає заміну петель, ручок, направляючих і/або тримачів для полиць.

Роботи займуть близько 1,5 годин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Демонтаж дверцят шафи
1 шт.
Демонтаж петлі дверцят шафи
1 шт.
Демонтаж напрямних шафи-купе
1 пог. м
Регулювання дверцят шафи
1 шт.
Монтаж петлі дверцят шафи
1 шт.
Монтаж дверцят шафи
1 шт.
Монтаж напрямних шафи-купе
1 пог. м

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Шафа – найпопулярніше рішення для зберігання будь-яких речей – як великих, так і дрібних. Установка шафи допомагає значно заощадити місце у будинку та розвантажити інтер'єр. Крім того, шафи-купе відмінно замінять будь-яке дзеркало завдяки тому, що на двері шафи можна встановити дзеркальну поверхню.

На жаль, в роботі шаф трапляються несправності. Пов'язано це як і з тривалим часом їх служби через зношування матеріалів шафи, так і з будь-якими механічними пошкодженнями. Тріснули дверцята, розхиталася фурнітура, зламалася поличка. І це лише незначні проблеми, з якими стикаються власники меблів. Хоч і здаються вони незначними – вони ускладнюють життя і щоденний комфорт.

Одна з найчастіших несправностей шаф пов'язана з несправностями фурнітури. Вона розхитується, що може порушити роботу дверцят шафи, а, відповідно – саму конструкцію шафи. Крім цього, її необхідно періодично змащувати, що усуне будь-які скрипи або заїдання.

Потрібно виконати ремонт шафи? Замовити майстри з обслуговування меблів Ви можете у мобільному додатку Domer всього за кілька кліків. Створіть завдання, опишіть проблему, дізнайтеся вартість ремонту шафи та очікуйте на фахівця. Обслуговування меблів від складання та ремонту до заміни фурнітури або чи її ремонту.

0
0
0
Неверный ввод