Зламався улюблений стілець? Звісно, завжди можна придбати новий. Та навіщо, якщо Domer виконає ремонт стільця за Вашим завданням. Швидко, якісно та з гарантією.

Зламався улюблений стілець? Звісно, завжди можна придбати новий. Та навіщо, якщо Domer виконає ремонт стільця за Вашим завданням. Швидко, якісно та з гарантією.

Довідкова вартість * - 200 грн.

Що будемо робити?

Майстер Domer виконає ремонт або заміну деталей каркаса стільця.

Роботи займуть близько 30 хвилин. Вказано середній час виконання робіт. Дані роботи тарифікуються погодинно.

Майстер зможе прибути на об'єкт протягом 1 доби **.

Domer виконає наступні роботи:

Ремонт/заміна деталей каркаса
1 шт.

* Мінімальний обсяг замовлення послуг - 499 грн.

** Час прибуття майстра на об'єкт є орієнтовним і залежить від терміновості завдання, потреби в матеріалах, щільності робочого графіку.


Послуга доступна у таких категоріях додатка Domer:

Стільці, як і будь-які інші меблі, в результаті тривалої або неправильної експлуатації погіршують свій зовнішній вигляд, з'єднання стають не такими надійними та міцними, шурупи та болти втрачають свою міцність і розхитуються. У кожній ситуації залишається вибір – позбутися стільця та придбати новий чи відремонтувати виріб.

Зазвичай, найпоширеніші несправності – дрібні. Якщо стілець втратив свій первинний зовнішній вигляд, в обшивці утворилися дірки чи тріщини – потрібні реставраційні роботи. Це компетенція компаній, діяльність яких спрямована виключно на виконання таких робіт. Domer займається усуненням механічних несправностей у стільцях та дрібним ремонтом меблів.

Якщо виріб почав хитатися, ослабли болти або з'єднання – саме час звернутися до нас. До дрібних дефектів варто віднести тріщини, зламані ніжки, спинки стільців, підлокітники. Згодом навіть якісний виріб втрачає свою первісну стійкість – з'єднання розхитуються і стають менш надійними. Погодьтеся – неприємно постійно чути скрип стільця і хвилюватися, що в якийсь момент ніжка або сидіння може просто відпасти.

Вирішення цих та інших проблем під час експлуатації стільців Ви можете доручити майстру Domer. Створіть завдання, дізнайтеся вартість ремонту стільця та очікуйте на домашнього майстра. Виконаємо всі ремонтні роботи від збирання меблів до їх ремонту. Чекаємо на Ваші завдання!

0
0
0
Подзвоніть нам
Напишіть нам